Nezbeda Online & Podpora

Nový web umožňuje jednodušší správu a více možností

Spravujte své předplatné online

V našem novém obchodě můžete kdykoliv přidat předplatné časopisu, nebo jej odhlásit. Kromě správy předplatného jsou v našem obchodě k dispozici tištěné knížky, plakáty a další produkty.

Online klub Můj Nezbeda

Nová platforma pro prohlížení všech dílů časopisů online vám umožní mít Nezbedu nebo Cvrčka kdykoliv po ruce. Časem zde může přibývat i bonusový online obsah. Můj Nezbeda je součástí každého platícího odběru.

Podpořte Časopis Nezbeda a Cvrček

O podpoře

Děkujeme všem, kteří svými finančními dary podporují vydávání našich křesťanských časopisů Nezbeda a Cvrček. V naší „postkomunistické“ zemi je křesťanský tisk spojen ve velké míře s dobrovolností a ochotou. Není zde možné si vlastní činností za „rozumné“ peníze vydělat na provoz. I když tuto práci v redakci vnímáme jako tiskový apoštolát, výrobní a distribuční náklady lze snižovat jen omezeně.

Možnosti podpory

Naše úsilí můžete podpořit mnoha způsoby. V prvé řadě finančně (předplacením časopisu, koupí produktu, darem) nebo modlitbou. Velmi také uvítáme propagaci našeho díla, ať už v online prostoru nebo ve vašem okolí – například ve školách či farnostech. Dále rádi navážeme spolupráci v oblasti tvorby obsahu se šikovnými autory nebo ilustrátory (včetně studentů). Ozvěte se nám.

Jak podpořit finančně

Nezbeda v nadcházejícím roce 2022 vstupuje do svého 31. ročníku – tedy již přes třicet let jej drží „nad vodou“ mnohé dary. Velmi děkujeme všem, kteří nás podporují. Kromě pomoci ve formě odběru časopisu nebo koupí produktu v našem obchodě nás můžete také podpořit finančním darem na provoz – převodem na účet.

Jestli se rozhodnete k finanční pomoci, uvítáme jakoukoli částku zaslanou na náš bankovní účet: 3348617339/0800, do poznámky vepište DAR.
Na vyžádání vystavíme potvrzení o daru nebo uzavřeme darovací smlouvu.

K dispozici je také možnost přispět QR platbou. Stačí kód níže naskenovat bankovní aplikací.

Bližší informace:
Tel.: 739 344 031, e-mail: [email protected]

Leoš Hrdlička

Jak vaše podpora pomáhá

Pomáhá redakci – můžeme nadále tvořit časopis, který má své pevné místo v křesťanském prostředí.

Pomáhá vychovatelům – časopis lze využít ve školách a v hodinách náboženství.

Pomáhá evangelizaci – Nezbeda předává čtenářům dobré hodnoty vlídnou a zábavnou formou.

Staňte se součástí komunity časopisu Nezbeda